MUNICIPIUL REGHIN anunță publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul Modernizarea unor străzi din municipiul Reghin – lot 4, propus a fi realizat în municipiul Reghin, străzile Vișinilor, Mărului, Prunului, Spicului, Ghiocelului, Narciselor, Arenei, Ghețarului, Molidului și Gheorghe Șincai, jud. Mureș.

Informațiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul Agenției pentru Protecția Mediului Mureș, loc. Tîrgu Mureș, str. Podeni, nr.10, în zilele de luni, între orele 9-15 și marți – vineri, între orele 9-12, precum și la sediul titularului, în zilele de luni – joi, între orele 8-16, și vineri între orele 8 -13.30.

Observațiile publicului se primesc zilnic la sediul Agenției pentru Protecția Mediului Mureș, în zilele de luni, între orele 9-15 și marți – vineri, între orele 9-12 .

Compartiment Monitorizarea Serviciilor de Utilități Publice, Mediu

Pol Cosmina