Primăria și Consiliul Local Reghin invită pensionarii cu domiciliul în municipiul Reghin la evenimentul organizat cu prilejul  ZILEI INTERNAȚIONALE A PERSOANELOR VÂRSTNICE, în data de 1 octombrie 2018, începând cu ora 14:00, la Sala de evenimente a Restaurantului „Monte Carlo”, situat pe str. Iernuțeni, nr. 162 (la ieșirea din Reghin către Târgu-Mureș).

Înscrierile se fac în zilele lucrătoare în perioada 17-26 septembrie între orele 9:00-14:00, la sediul Primăriei Municipiului Reghin, din P-ța Petru Maior, nr.41, cam.4.

La înscriere, cetățenii sunt rugați să prezinte: actul de identitate și cuponul de pensie.

În cadrul acestui eveniment, un moment special va fi dedicat cuplurilor care aniversează anul acesta 50 de ani de căsătorie- NUNTA DE AUR.

Pentru cei care nu au posibilitatea de a se deplasa la locația aleasă, Primăria Municipiului Reghin asigură mijlocul de transport din fața primăriei, la orele 13:00 și 13:30.

Mai multe informații puteți obține la numărul de telefon 0265-511112, int.125